Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

O tym jak można błysnąć w 5 letnim temacie

Zwiń
Ten temat jest zamknięty
X
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • O tym jak można błysnąć w 5 letnim temacie

    niestety jest zakaz, ale stróża nie zanotowałem

  • #2
    Zamieszczone przez Piotrus
    Najpierw nawaliłeś kilogramy asfaltu w drzwi, teraz ładujesz jeszcze jakiś złom pod silnik - jak tak dalej pójdzie to Markowi w WinOlsie zabraknie dawki paliwa żeby zrekompensować spadek osiągów :szeroki_usmiech
    TO jeszcze gumowe dywanmiki i dobijesz do 50 kg

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez JOY
      Piotrus napisał/a:
      Najpierw nawaliłeś kilogramy asfaltu w drzwi, teraz ładujesz jeszcze jakiś złom pod silnik - jak tak dalej pójdzie to Markowi w WinOlsie zabraknie dawki paliwa żeby zrekompensować spadek osiągów :szeroki_usmiech


      TO jeszcze gumowe dywanmiki i dobijesz do 50 kg
      JOY, rządzisz stary! Odgrzebałeś posta SPRZED PIĘCIU LAT :shock: Co więcej napisałeś ściśle w temacie i z dużą wartością merytoryczną :|

      Komentarz


      • #4
        akurat to nie JOY odgrzebał kotleta, ale faktycznie odpowiedział na posta sprzed 5 lat a i z pozostałymi uwagami ciężko się nie zgodzić
        Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
        http://www.disi-tune.pl
        Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
        Był WRX
        Była Octa

        Komentarz


        • #5
          Zamieszczone przez MisiekWAW
          akurat to nie JOY odgrzebał kotleta, ale faktycznie odpowiedział na posta sprzed 5 lat
          Tylko że Dijkstra, napisał na temat - chciał się podzielić swoimi uwagami z innymi i od tego jest chyba forum. Ja pochwalam takie podejście, bo po co zakładać nowy temat o tym samym... Taki urok dużego forum - zawsze znajdzie się jakiś gość, któremu się nudzi i musi napisać swoje przemyślenia o dywanikach w temacie o płycie pod silnikiem :|

          Komentarz


          • #6
            wydzieliłem, zamykam
            Torque Steer: The art of changing lanes with the accelerator :zlosnik:
            http://www.disi-tune.pl
            Była Mazda 3 MPS Powered by SSG & DISI-tune
            Był WRX
            Była Octa

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X